ads

مکان تبلیغات شما

ورود به صفحه تبلیغ
ads

مکان تبلیغات شما

ورود به صفحه تبلیغ

دانلود بازی فارنهایت(سرمای مرگ)اندروید+دیتا-fahrenheit indigo prophecy

Fahrenheit-Indigo-Prophecy-Cover_LiveRoid

fahrenheit indigo prophecy یکی از بهترین بازی در سبک ماجراجویی در سال ۲۰۱۶ دانست این بازی ماجراجویی دارای طرفدارانی بسیار زیادی می باشد که رتبه آن در مایکت اندروید ۴٫۶ از ۵ می باشد که این بازی خارق العاده محصوله شرکت aspyr media می باشد که ابتدا این شرکت نسخه این بازی رو برای پلی استیشن اشاره کرد این بازی به علت تصاویر و گرافیک بالا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفت و پس از گذشت سالها این شرکت نسخه اندروید این بازی رو به بازار عرضه کرد،داستان این بازی از این قرار است که شما در نقش یک شخص به نام lucas kane هستید و شما یک قتلی رو انجام می دهید اما باور آن برای lucas بسیار سخت است که حتی خودش باورش نمی شود که این قتل رو انجام داده است و او هر روز کاوس و خواب های عجیبی می ببینید و باید حقیقت واقعی را کشف کند.شما در این بازی تصمیمات های مختلفی می گیرید ولی باید احتیاط کرد!این بازی سه مرحله نهایی دارد که آخرش lucas آخرش به مرگ تدریجی می رود!

چگونه منجر به قتل شدم؟(داستان کلی بازی):

یک مهندس کامپیوتر است که در یک بانک کار می کند . در یک شب برفی در دستشویی یک رستوران او مرتکب یک قتل می شود ولی بعد از انجام آن تازه می فهمد که چه کاری را انجام داده است و اوکه نمی داند برای چه این کار را کرده ، سریعا از محل حادثه فرار می کند . بعد از او پلیسی که داخل رستوران مشغول قهوه خوردن بود ، به داخل دستشویی می رود و بعد از آن است که پلیس ها هم متوجه این جنایت می شوند. دقایقی بعد Carla Valenti و Tyler Miles دو مامور پلیس شهر به محل حادثه می آیند و با بررسی صحنه قتل تصور می کنند با یک قتلی معمولی روبرو هستند و از آنجا فقط یک کتاب اثر شکسپیر پیدا می کنند . لوکاس که بعد از آن به خانه خود رفته بود ، با یک کابوس از خواب بیدار می شود و فکر می کند که تمام صحنه ی جرم فقط یک خواب بوده ، ولی بعد از دیدن دست های خود و زخم هایی که او قبل از کشتن آن مرد ، با چاقو بر روی دستان خود بر جای گذاشته ، متوجه می شود که آن ها فقط یک کابوس نبوده و اتفاقاتی بوده اند که در حقیقت برایش اتفاق افتاده اند! لوکاس هر روز  کابوس های زیادی می بیند و همیشه چهره مقتول در ذهنش وجود دارد و تبدیل به عذابی برای او شده است . او برای رهایی از این کابوس ها تصمیم می گیرد از تنها عضو باقیمانده خانواده اش یعنی Markus Kane ، برادرش که یک کشیش است ، کمک بگیرد .لوکاس به دیدن مارکوس می رود و از قتل و ناخواسته بودن آن و دیدن تصاویر نامفهوم در زمان کشتن مرد برای او گفت و مارکوس هم به او Agatha ، پیر زنی نابینا را معرفی کرد و لوکاس برای گرفتن جواب هایش به سراغ او رفت و متوجه شد …

استان فارنهایت آن قدر جزئیات و ریزه کاری دارد که توصیف یا تعریف آن کار بسیار بسیار مشکلی است و من نیز سعی نمی کنم آن را به طور کامل اسپویل کنم. دیوید کیج در این بازی نشان داد که چگونه می توان یک داستان را با چند زاویه دید و برداشت تعریف کرد بطوریکه به پیکره ی اصلی داستان ضربه ای نخورد و حتی این نوع روایت به نوعی جذابیت اصلی بازی شود . به عنوان مثال در همان اولین سکانس های بازی شما نقش لوکاس را بازی می کنید که فردی را که نمی شناخته ، کشته است و فردی بی گناه جلوه می کند و باید سعی کنید آثار جرم را پاک کنید . ولی همان سکانس را این بار در نقش ماموران پلیسی دنبال می کنید که قاتل را یک فرد جانی و روانی می دانند و باید به دنبال سرنخ های این جنایت بگردید. پیکره و بدنه اصلی داستان ، موضوعی ماورایی مربوط به حاکمان جهان هستی و رقم خوردن سرنوشت بشریت و تمام موجودات با تصمیم آنهاست و بازی قصد دارد تا لوکاس را به عنوان فردی معرفی کند که اول برای نجات و رهایی خود از کابوس ها و عذاب وجدان گناهی که مرتکب آن شده ، وارد ماجرا می شود ولی بعد ها به عنوان فردی با هدفی والاتر از چیزی که برایش تلاش می کرده ، در ماجرا باقی می ماند. سرانجام و پایان بندی بازی با توجه به عملکرد شما در طول بازی ، ۳ صورت مختلف دارد و این پایان متفاوت بستگی به انتخاب ها و حالات روحی کاراکتر اصلی دارد و ترجیح می دهم هیچ یک از آن ها را لو ندهم . داستان بازی از یک پیکره اصلی با فضا و اتمسفری خاکستری و غمگین و بسیار افسرده کننده که به شدت بر مخاطب تاثیر می گذارد ، تشکیل شده که تا مدت ها در ذهن گیمر باقی می ماند و شخصیت های فراموش نشدنی بازی در این اتمسفر به خوبی کار خود را انجام می دهند .بازی فارنهایت در این بخش شاهکاری را تحویل مخاطب می دهد که می توان داستان و شخصیت Lucas Kane را یکی از بهترین داستان ها و کاراکتر های بازی های ویدئویی دانست که به معنای واقعی کلمه فوق العاده هستند و تا مدت ها مخاطب را درگیر خود می کنند .

برخی از ویژگی های بازی fahrenheit indigo prophecy:

داستانی بسیار ماجراجویانه که دارای محیط های مختلف با چالش های متفاوت!

دارای صداهای زیبا و مهیج توسط بازیگران معروف سینماهای کشور در زبان های متفاوتی همچون:آلمانی،انگلیسی و…

دارای گیم پلی اختصاصی و قدرتمند و امکان تنظیم آن

وجود ۳ پایان بازی که بستگی به میزان بازی شما دارد

پشتیبانی کامل از تمامی گوشی های هوشمند همچون تبلت و موبایل با عریض کامل(رسپانسیو)

 

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

گزارش انتشار نسخه جدید

آدرس صفحه

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

ورژن بازی یا نرم افزار (الزامی)

لینک بازی یا نرم افزار (الزامی)

پیام شما

اشتراک پست در شبکه های اجتماعی