ads

مکان تبلیغات شما

ورود به صفحه تبلیغ
ads

مکان تبلیغات شما

ورود به صفحه تبلیغ

دانلود نرم افزار بهینه ساز اندروید-turbo-booster-2.3.2a

com.ciwili.booster7

نصب برنامه های مختلف بر روی تلفن همراه، به مرور زمان باعث کند شدن سرعت این دستگاه میگردد. یکی از دلایل این امر، به کارگیری منابع سخت افزاری گوشی توسط این برنامه ها در پشت پرده میباشد که ممکن است فضای حافظه رم را تا حد زیادی اشغال نماید. علاوه بر این، برخی اپلیکیشن ها بنا به عملکرد خود اقدام به تولید فایل های اضافی میکنند که اگر از روی تلفن همراه حذف نگردند، به تدریج باعث کند شدن دستگاه میشوند.

اپلیکیشن فوق از یک صفحه که شامل ۵ برگه مجزا میشود، تشکیل گردیده است. در اولین برگه که Status نام دارد، میتوانید مقدار فضای اشغال شده در حافظه پنهان (CACHE)، حافظه رم (MEMORY) و همچنین حجم کل برنامه های نصب شده بر روی حافظه جانبی (APPS) را مشاهده نمایید. در هریک از این سه قسمت علاوه بر نمایش نموداری، آمار و ارقام جزئی نیز به شما نشان داده میشود که با اشاره بر روی هر کدام، به برگه مربوط به آن منتقل خواهید شد.

دومین برگه از این برنامه اندرویدی، Cache نام دارد و همانطور که از نام آن پیداست وضعیت حافظه پنهان گوشی را نشان میدهد. درصورتی که فضای این حافظه اشغال شده باشد، میزان آن در دایره وسط صفحه به نمایش در می آید. با لمس دایره مذکور، “Turbo Booster” شروع به پاک سازی حافظه cache نموده و گزارش آن را در ناحیه متنی و نمودار پایین صفحه ارائه میدهد. همچنین با اشاره بر روی آیکن کوچک information در بالا و سمت راست دایره، میتوانید علاوه بر مطالعه راهنما، آخرین گزارش را بر حسب میزان بازیابی امروز و این ماه (Recovered)، حجم پاکسازی شده (Junk deleted) و وضعیت حافظه پنهان در ۲۴ ساعت گذشته (Cache status) را ببینید. لازم به ذکر است که این آیکن در همه برگه ها وجود داشته و اطلاعات آن در هرکدام متفاوت خواهد بود.

یکی از مهمترین قسمت های برنامه فوق که به مراتب مورد استفاده قرار میگیرد، برگه Memory میباشد. در این بخش میتوانید وضعیت حافظه رم را در کادر پایین صفحه از لحاظ کارایی (Performance) بررسی نموده و درصورت لزوم فضای اشغال شده در آن را با لمس نمودار دایره ای شکل بازیابی کنید. با توجه به اینکه اپلیکیشن های مختلف برای انجام وظیفه خود در پشت پرده به فعالیت میپردازند، حافظه رم بطور مداوم اشغال میشود و بدین ترتیب این بخش از “Turbo Booster” نیز به دفعات زیاد استفاده میگردد.

در آخرین برگه از این اپلیکیشن اندرویدی، فهرستی از برنامه های بلا استفاده به نمایش درمی آید که میتوانید حجم اشغال شده توسط آنها را نیز در همین فهرست مشاهده کنید. همچنین با لمس آیکن information در کنار هر عنوان، جزئیات بیشتری از قبیل کل فضای اشغال شده، حجم برنامه، مقدار داده ها، تاریخ نصب و زمان آخرین استفاده از آن نشان داده میشود. این بخش از “Turbo Booster” به شما کمک میکند تا اپلیکیشن هایی را که به آنها نیاز ندارید شناسایی و با لمس دکمه Uninstall حذف نمایید. برگه پنجم به نام Promoted Apps نیز صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و نیازی به توضیح درباره آن نیست.

افزایش سرعت دستگاه اندرویدی شما : توربو بوستر همواره بصورت پس زمینه در دستگاه اجرا می شود و وظایف خود را برای افزایش سرعت، بهبود عملکرد، آزادسازی فضای مموری و سایر مواردی که باعث بهبود تجربه کاربری می شود، انجام می دهد. Turbo Booster همچنین یک برنامه ایده آل است برای کسانی که نیاز به یک ذخیره کننده باتری و یا یک تقویت کننده سرعت جهت اجرای بازی های سنگین دارند.

آزادسازی رم مموری : با پاک کننده اندرویدی این برنامه و از بین بردن وظایف غیر ضروری در حال اجرا شما می توانید دست به بازیابی و خالی کردن حافظه رم خود بزنید. این ویژگی تمام بخش های بدون استفاده و برنامه های پنهانی که بخش زیادی از منابع ارزشمند سیستم را استفاده می کنند متوقف می سازد. بنابراین دستگاه بر روی اپلیکیشن های مهم و ضروری تمرکز کرده و باعث بهبود عملکرد آنها می شود.

آزادسازی فضای دیسک : توربو بوستر همچنین با استفاده از پاکسازی فضای ذخیره سازی، تمیزکردن فایل های بیهوده و از بین بردن فایل های کش غیرکاربردی اقدام به تقویت سرعت دستگاه اندرویدی شما می کند. بدون آسیب رسانی به هیچ بخشی از اسمارت فون شما، فضای آزاد بیشتری در اختیارتان قرار می گیرد.

حذف اپلیکیشن ها : برنامه های کمتر به معنی فضای آزاد بیشتر و در نتیجه عملکرد بهتر برای دستگاه شما است. با استفاده از یک سیستم آشکارساز برنامه های بی استفاده، Turbo Booster یک لیستی از نرم افزارهایی که کمتر توسط شما استفاده می شوند را تهیه کرده و پس از آن تنها با یک لمس می توانید به حذف آنها اقدام کنید.

بهینه ساز : با این ویژگی جدید شما هروقت که بخواهید می توانید یک نمای کلی از عملکرد اندرویدتان را دریافت کنید. همچنین مانیتورینگ پس زمینه به شما اجازه می دهد تا از بین دو حالت خاموش یا دریافت اعلان در زمانیکه دستگاه شما نیاز به بازتقویت دارد یکی را انتخاب نمایید.

برخی از ویژگی نرم افزار turbo-booster:

بالا بردن سرعت گوشی سیستم عامل های اندروید

از بین بردن برنامه و پروسه های اضافی که با آن کار نمی کنید

افزایش فضای ذخیره سازی و حذف فایل های بیهوده

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

گزارش انتشار نسخه جدید

آدرس صفحه

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

ورژن بازی یا نرم افزار (الزامی)

لینک بازی یا نرم افزار (الزامی)

پیام شما

اشتراک پست در شبکه های اجتماعی